Verkocht

Churchill-laan 246 2 Amsterdam

Omschrijving

Licht en sfeervol 5-kamer appartement van 104 m² met een ruime zolderkamer (11 m²) en een berging (7 m²). In totaal een oppervlakte van maar liefst 122 m²!
Dit goed ingedeelde appartement heeft een balkon aan de achterzijde en ligt in de geliefde Rivierenbuurt, aan het stilste gedeelte van de Churchill-laan, waar geen tram langs rijdt.

INDELING
Op de tweede verdieping kom je binnen in de ruime hal, die toegang geeft tot alle ruimten.
De zonnige woonkamer ligt op het zuiden en heeft een prachtige erker met authentieke glas-in-lood ruitjes. Hier kun je heerlijk in de zon zitten.
De woonkamer is voorzien van handige bergkasten en mooie glas-in-lood schuifdeuren naar de eetkamer, welke eveneens twee bergkasten heeft en is uitgerust met openslaande deuren naar het balkon.
Grenzend aan de eetkamer is de moderne half-open keuken, die is uitgerust met Siemens inbouwapparatuur, waaronder een grote koelkast, een vriezer, een 5-pits gasfornuis met afzuigkap, een oven en een vaatwasser.
Tussen de eetkamer en de keuken is een gezellige bar geplaatst met plaats voor twee barkrukken.
Vanuit de keuken is ook toegang tot het balkon.

Dit nette appartement is uitgerust met drie slaapkamers.
De grootste slaapkamer ligt aan de achterzijde van het appartement. Deze slaapkamer is ca. 14 m² en voorzien van een grote kastenwand met schuifdeuren.
Vanuit deze slaapkamer is de badkamer bereikbaar. Deze is tevens vanuit de hal bereikbaar.
De badkamer is uitgerust met een inloopdouche, wastafel , handdoekradiator en vloerverwarming.
Ook is er een modern, zwevend toilet bereikbaar vanuit de hal.
De wasmachine en droger zijn geplaatst in een bergkast.
De tweede slaapkamer is eveneens royaal en is voorzien van een bergkast.
Daarnaast bevindt zich de derde slaapkamer, welke ook weer is voorzien van een bergkast.

De hele woonverdieping is voorzien van een fraaie hardhouten vloer.

Op de vierde verdieping bereik je via een eigen halletje de royale zolderkamer van ruim 11 m², welke voorzien is van een dakkapel, zodat er veel lichtinval is. Deze zolderkamer is thans in gebruik als werkkamer.
Grenzend aan de zolderkamer is de ruime berging van 7 m², die uitgerust is met een lichtkoepel.

VERENIGING VAN EIGENAREN
De VvE is genaamd “VvE Churchill-laan 244-250 te Amsterdam” en bestaat uit 8 appartementsrechten. Deze actieve VvE wordt professioneel beheerd en er wordt jaarlijks vergaderd.
De servicekosten bedragen € 240,- per maand en de VvE heeft een meerjaren onderhoudsplan.

ERFPACHT
De woning is gelegen op grond van de gemeente Amsterdam, die is uitgegeven in erfpacht.
De erfpachtcanon is afgekocht tot 1 december 2052.
De overstap naar eeuwigdurende erfpacht heeft al onder gunstige omstandigheden plaatsgevonden. De huidige eigenaren hebben gekozen voor een 1-jaarlijkse canon en hebben de akte voor eeuwigdurende erfpacht reeds getekend.

KADASTRALE AANDUIDING
De kadastrale aanduiding luidt: het appartementsrecht, rechtgevende op het uitsluitend gebruik van de woning op de tweede verdieping met een kamer en een berging op de zolderverdieping, plaatselijk bekend Churchill-laan 246-II te Amsterdam, kadastraal bekend gemeente Amsterdam, sectie V, complexaanduiding 10358-A, appartementsindex 3, omvattende een 1/8ste onverdeeld aandeel in de gemeenschap.
De splitsing in appartementsrechten heeft plaatsgevonden op 28 juni 2001.

OMGEVING
Dit aantrekkelijke appartement ligt aan de statige Churchill-laan in de geliefde Rivierenbuurt (Amsterdam-Zuid). In dit deel van de Churchill-laan rijden geen trams, waardoor er minder geluidsoverlast is.
Om de hoek van de straat ligt de levendige Scheldestraat, met in het verlengde ervan de Ferdinand Bolstraat. Op 5 minuten fietsen ben je in De Pijp, waar je je dagelijkse boodschappen op de Albert Cuypmarkt kunt doen. Op loopafstand bevinden zich meerdere supermarkten, maar ook tal van lokale winkels en delicatessenzaken.
In de buurt is een zeer breed aanbod van leuke (eet)cafés, koffietentjes, lunchrooms en (internationale) restaurants.
Nabij de Churchill-laan zijn meerdere scholen. De twee Franse scholen zijn op 5 minuten fiets afstand en de AICS internationale school op 10 minuten.
Het appartement is zeer gunstig gelegen ten opzicht van openbaar vervoer en de snelwegen.
Op steenworp afstand zijn enkele tram- en bushaltes en metrostation De Pijp ligt op 5 minuten lopen van het appartement.
Zowel station RAI, station Amstel, als station Zuid zijn binnen 10 minuten per fiets en per openbaar vervoer bereikbaar en met de auto rij je in 5 minuten de Ring A10 of de snelweg A2 op. Vliegveld Schiphol is daardoor in 20 minuten met het openbaar vervoer of met de auto bereikbaar.

SAMENVATTING
– woonoppervlak: 104 m² (gelegen op de 2e verdieping)
– zolderkamer en berging: 18 m² (gelegen op de 4e verdieping)
– totale oppervlakte: 122 m²
– balkon: 5 m²
– bouwjaar: 1928
– drie slaapkamers en een werkkamer
– afgekochte erfpachtcanon tot 01-12-2052
– overstap naar eeuwige erfpacht reeds onder gunstige voorwaarden gedaan
– actieve en professioneel beheerde VvE met 8 leden
– servicekosten € 240,- per maand
– zeer centrale locatie in Amsterdam-Zuid
– oplevering in overleg

Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Algemeen

Aangeboden sinds
6+ maanden
Status
Verkocht
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Appartement, bovenwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1928
Specifiek
Monument

Oppervlakten en inhoud

Wonen
104 m²
Gebouwgebonden Buitenruimte
5 m²
Externe bergruimte
18 m²
Inhoud
321 m³

Indeling

Aantal kamers
6 kamers (3 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Douche, vloerverwarming, wastafel
Aantal woonlagen
2

Energie

Verwarming
Cv ketel
Warm water
Cv ketel

Kadastrale gegevens

Perceelnaam
Amsterdam V 10358
Eigendomssituatie
Erfpacht
Perceel
ASD18-V-10358
Omvang
Appartementsrecht of complex

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Betaald parkeren, parkeervergunningen
Bekijk alle kenmerken

Overige media